Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Jashari premton mbështetje për gratë në Skenderaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jashari premton mbështetje për gratë në Skenderaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jashari premton mbështetje për gratë në Skenderaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të fushatës zgjedhore, kandidati i pavarur për kryetar të Skenderajt Bekim Jashari, ka takuar gratë e këtij qyteti, të cilave iu ka premtuar mbështetje të pa rezervë nëse ai merr drejtimin e Skenderajt. Jashari tha se gruaja shqiptare, e në veçanti gruaja drenicase ashtu siç diti me shekuj të rritë burra të pendës dhe luftës, ashtu do të di të ndërtojë edhe këtë vend.

Kategoritë


0 komente