Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Javën e ardhshme procedohet pakoja e ligjeve të gjyqësorit dhe prokurorisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Javën e ardhshme procedohet pakoja e ligjeve të gjyqësorit dhe prokurorisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Javën e ardhshme procedohet pakoja e ligjeve të gjyqësorit dhe prokurorisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka konfirmuar se në kuadër të ndryshimeve legjislative, javën e ardhshme, do procedohet në Qeveri dhe më pas në Kuvend, pakoja e ligjeve të gjyqësorit dhe prokurorisë, në të cilën bënë pjesë edhe Ligji për Këshillin Prokurorial të Kosovës.

Kategoritë


0 komente