Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
JETA MODESTE E NIPIT TË ADEM JASHARIT DHE UDHËTIMET LUKSOZE TË DJALIT TË HASHIM THAÇIT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
JETA MODESTE E NIPIT TË ADEM JASHARIT DHE UDHËTIMET LUKSOZE TË DJALIT TË HASHIM THAÇIT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

JETA MODESTE E NIPIT TË ADEM JASHARIT DHE UDHËTIMET LUKSOZE TË DJALIT TË HASHIM THAÇIT

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 960 shikime
 • 960 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente