Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Jeta në Kosovë

56 episode | 47,529 shikime

“Jeta në Kosovë” është program i çështjeve aktuale që ngërthen në vete pyetje të vështira dhe sfiduese për vendim-marrësit, debate dinamike dhe të hollësishme në studio rreth temave kontroverse e që pasurohen me reportazhe mirë të hulumtuara nga ekipi i monitoruesve në terren. Jeta në Kosovë transmetohet që nga viti 2005 në Televizionin Publik të Kosovës – RTK1.

Shfaq më shumë

“Jeta në Kosovë” është program i çështjeve aktuale që ngërthen në vete pyetje të vështira dhe sfiduese për vendim-marrësit, debate dinamike dhe të hollësishme në studio rreth temave kontroverse e që pasurohen me reportazhe mirë të hulumtuara nga ekipi i monitoruesve në terren. Jeta në Kosovë transmetohet që nga viti 2005 në Televizionin Publik të Kosovës – RTK1.

Alternate Text
Jeta në Kosovë
  • Jeta në Kosovë
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat