Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Jim Carrey: Nga një njeri pa shtëpi në komedianin më të dashur për të gjithë
Jim Carrey: Nga një njeri pa shtëpi në komedianin më të dashur për të gjithë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jim Carrey: Nga një njeri pa shtëpi në komedianin më të dashur për të gjithë

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Jetonte me familjen në furgon

Bëri çdo gjë për t'i ndihmuar familjes së tij

Sot, është një prej komedianëve më të dashur në botë 

Kategoritë


0 komente


0/500