Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Jovanoviq, politikani serb që u shpëtoi shumë atentateve (Çka tha sot në Kosovë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jovanoviq, politikani serb që u shpëtoi shumë atentateve (Çka tha sot në Kosovë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jovanoviq, politikani serb që u shpëtoi shumë atentateve (Çka tha sot në Kosovë)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Jovanoviq, politikani serb që u shpëtoi shumë atentateve (Çka tha sot në Kosovë)

Kategoritë


0 komente