Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ju dha lamtumira e fundit aktorit të njohur, Blerim Pecit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ju dha lamtumira e fundit aktorit të njohur, Blerim Pecit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ju dha lamtumira e fundit aktorit të njohur, Blerim Pecit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38,743 shikime
 • 38,743 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në mëngjes ka vdekur aktori dhe komediani i njohur, Blerim Peci. Varrimi i të ndjerit po bëhet në varrezat e Shipolit në Mitrovicë. Në varrimin e të ndjerit edhe përkundër reshjeve të shiut shihet një numër i madh i njerëzve.

Kategoritë


0 komente