Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Jusuf Thaçi: Precedenti me Malin e Zi, mund të na humb shumë tokë me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jusuf Thaçi: Precedenti me Malin e Zi, mund të na humb shumë tokë me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jusuf Thaçi: Precedenti me Malin e Zi, mund të na humb shumë tokë me Serbinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 67 shikime
 • 67 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Jusuf Thaçi: Precedenti me Malin e Zi, mund të na humb shumë tokë me Serbinë

Kategoritë


0 komente