Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

k2edu

7 video | 2,122 shikime

#k2edu është një iniciativë nga MediaK2 të përhap dituri nëpërmjet botës digjitale. k2edu krijon video të posaçme për fëmijët për të mësuar gjuhën shqipe.

Alternate Text