Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
‘Ka pasur prishje të radarit, por nuk është rrezikuar siguria kombëtare’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Ka pasur prishje të radarit, por nuk është rrezikuar siguria kombëtare’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Ka pasur prishje të radarit, por nuk është rrezikuar siguria kombëtare’

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbetet shqetësuese shtrenjtimi i biletave të udhëtimit, siguria dhe shërbimet në aviacionin civil. Kështu është vlerësuar gjatë shqyrtimit të raportit të auditorit për Autoritetin e Aviacionit Civil në komisionin për Zhvillim Ekonomik.

Kategoritë


0 komente