Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kadaj- Bujupi: Këto janë komunat në të cilat ne do të fitojmë në zgjedhjet e së dielës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadaj- Bujupi: Këto janë komunat në të cilat ne do të fitojmë në zgjedhjet e së dielës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadaj- Bujupi: Këto janë komunat në të cilat ne do të fitojmë në zgjedhjet e së dielës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 803 shikime
 • 803 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kadaj- Bujupi: Këto janë komunat në të cilat ne do të fitojmë në zgjedhjet e së dielës

Kategoritë


0 komente