Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kadri Veseli ia bën “bllok” Frashërit Krasniqit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadri Veseli ia bën “bllok” Frashërit Krasniqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadri Veseli ia bën “bllok” Frashërit Krasniqit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i VV-së Frashër Krasniqi nuk ka mundur ta përfundojë fjalimin e tij pasi që ishte kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ia ndali mikrofonin.

Kategoritë


0 komente