Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kadri Veseli me syze dielli dhe i armatosur në Lubizhdë të Hasit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadri Veseli me syze dielli dhe i armatosur në Lubizhdë të Hasit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadri Veseli me syze dielli dhe i armatosur në Lubizhdë të Hasit

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 5,834 shikime
 • 5,834 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente