Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kadriu: Autostrada "Arbën Xhaferi" e lirë për qarkullim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadriu: Autostrada "Arbën Xhaferi" e lirë për qarkullim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadriu: Autostrada "Arbën Xhaferi" e lirë për qarkullim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,618 shikime
 • 1,618 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshjet që kanë rënë mbrëmë në Maqedoni dhe rajon kanë bërë që disa rrugë të bllokohen.

Mëngjesin e sotëm qytetarët që kanë kaluar në autostradën “Arbën Xhaferi” kanë hasur vështirësi për qarkullim.


  0 komente