Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 29:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 287,502 shikime
 • 287,502 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Luajtën: Adem Mikullovci, Fatmir Spahiu, Teuta Krasniqi, Irena Aliu, Donat Qosja, Fatos Kryeziu, Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi, Gramos Gashi, Avni Hoti, Doresa Rexha. Skenari: Astrit Kabashi Regjia: Arzana Kraja Krijuar nga: Shkumbin Istrefi & Mentor Shala

Kategoritë


6 komente