Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kafeneja Jonë 2017

12 episode | 4,240,954 shikime

"Kafeneja Jonë" është një serial komik. Ngjarjet kryesisht zhvillohen ne Kafenenë e Orhanit (kryepersonazhit). Trajtohen ngjarje të ndryshme nga këndvështrimi komik. Por shpesh trajtohen edhe tema politike, të cilat gjithashtu shikohen nga këndvështrimi komik apo satirik.

Shfaq më shumë

Interpretojnë: Adem Mikullovci, Fatmir Spahiu, Donat Qosja, Fatos Kryeziu, Teuta Krasniqi, Irena Aliu, Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi, Gramos Gashi, Avni Hoti, Lyra Xhoci, Doresa Rexha, Dukagjin Podrimaj, etj.
Regjia: Shkumbin Istrefi, Arzana Kraja
Skenari: Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi

Alternate Text