Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Kafeneja Jonë 2017

12 episode | 4,512,697 shikime

Kafeneja Jonë rikthimin e vazhdoi edhe në vitin 2017, ku Orhani, Naimi dhe Koka krijuan edhe më shumë momente qesharake që do të mbeten në historinë e humorit kosovar. Seriali u rikthye për 12 episoda tjera, të cilat u shoqëruan me shumë të qeshura.

Shfaq më shumë

Interpretojnë: Adem Mikullovci, Fatmir Spahiu, Donat Qosja, Fatos Kryeziu, Teuta Krasniqi, Irena Aliu, Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi, Gramos Gashi, Avni Hoti, Lyra Xhoci, Doresa Rexha, Dukagjin Podrimaj, etj.
Regjia: Shkumbin Istrefi, Arzana Kraja
Skenari: Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi

Alternate Text