Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9
Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 29:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kafeneja Jonë 2017 - Episodi 9

 • E publikuar: Para 3 vitesh
 • 326,387 shikime
 • 0 shikues
 • 12
 • 12
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Luajtën: Adem Mikullovci, Fatmir Spahiu, Teuta Krasniqi, Irena Aliu, Donat Qosja, Fatos Kryeziu, Astrit Kabashi, Shkumbin Istrefi, Gramos Gashi, Avni Hoti, Doresa Rexha. Skenari: Astrit Kabashi Regjia: Arzana Kraja Krijuar nga: Shkumbin Istrefi & Mentor Shala

Kategoritë


8 komente


0/500