Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Për çfarë po ankohen pronarët e lokaleve te “Kafet e vogla”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për çfarë po ankohen pronarët e lokaleve te “Kafet e vogla”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për çfarë po ankohen pronarët e lokaleve te “Kafet e vogla”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 294 shikime
 • 294 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për çfarë po ankohen pronarët e lokaleve te “Kafet e vogla”

Kategoritë0 komente