Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kafja dhe çaji servohet në shesh, qytetarët e kënaqur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kafja dhe çaji servohet në shesh, qytetarët e kënaqur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kafja dhe çaji servohet në shesh, qytetarët e kënaqur

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pjesëmarrësit që po marrin pjesë në Festivalin e Kafes dhe Çajit shprehen të kënaqur me interesim e qytetarëve për produktet të cilat ata po i ofrojnë.

Kategoritë0 komente