Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kajtazi: Njerëzit e lidhur me pushtetin po na sulmojnë, nuk do të na ndalin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kajtazi: Njerëzit e lidhur me pushtetin po na sulmojnë, nuk do të na ndalin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kajtazi: Njerëzit e lidhur me pushtetin po na sulmojnë, nuk do të na ndalin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazetarët kosovarë kanë protestuar para objektit të Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës, për të kundërshtuar sulmet të cilat kanë ndodhur së fundi ndaj gazetarëve. Gazetari Vehbi Kajtazi, i cili u sulmua një ditë më parë, tha se kjo dukuri po bëhet shqetësuese.

Kategoritë


0 komente