Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kallxo Forca

6 episode | 28,217 shikime

Emision i ri për Forcën e Sigurisë së Kosovës

Alternate Text