Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kamenica synon shkollë të përbashkët për të gjitha komunitetet, por s’ka para për ta ndërtuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kamenica synon shkollë të përbashkët për të gjitha komunitetet, por s’ka para për ta ndërtuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kamenica synon shkollë të përbashkët për të gjitha komunitetet, por s’ka para për ta ndërtuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 389 shikime
 • 389 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kamenica synon shkollë të përbashkët për të gjitha komunitetet, por s’ka para për ta ndërtuar

Kategoritë0 komente