Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kamishi aktron intelektualin me Lushtakun, por Flora Brovinën e shante me nënë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kamishi aktron intelektualin me Lushtakun, por Flora Brovinën e shante me nënë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kamishi aktron intelektualin me Lushtakun, por Flora Brovinën e shante me nënë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,636 shikime
 • 8,636 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu-Kamishi tha se nuk dëshiron t'i përgjigjet Sami Lushtakut që e quajti "zagar" duke thënë se është intelektual, por në përgjimet e bisedës së tij me Adem Grabovcin e shante me nënë Flora Brovinen.

Kategoritë


0 komente