Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kampionja botërore e karatesë – pjesë e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kampionja botërore e karatesë – pjesë e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kampionja botërore e karatesë – pjesë e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 8,991 shikime
 • 8,991 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush është gruaja e vetme e Njësisë Speciale të Kosovës?, Cili është momenti më i vështirë më të cilin ajo është përballur? Si e kujton ajo arrestimin e parë që kishte kryer? Si është përballuar ajo me paragjykime? Për karrierën e saj gjashtë vjeçare në Njësinë Special Operative si dhe për sukseset e saja si sportiste, Insajderi ju sjell reportazhin me vajzën e ‘’Hekurt’’ Marigona Beadini.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente