Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ujërat e zeza plasin fare pranë shkollës “Elena Gjika”, prindërit të frikësuar nga rreziku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ujërat e zeza plasin fare pranë shkollës “Elena Gjika”, prindërit të frikësuar nga rreziku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ujërat e zeza plasin fare pranë shkollës “Elena Gjika”, prindërit të frikësuar nga rreziku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ujërat e zeza plasin fare pranë shkollës “Elena Gjika”, prindërit të frikësuar nga rreziku

Kategoritë


0 komente