Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kancelari austriak skeptik për vizat dhe ushtrinë, përkrah çdo marrëveshje me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kancelari austriak skeptik për vizat dhe ushtrinë, përkrah çdo marrëveshje me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kancelari austriak skeptik për vizat dhe ushtrinë, përkrah çdo marrëveshje me Serbinë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 143 shikime
 • 143 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente