Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kaq bukur eshte rregulluar per me shku ne dasem Alberia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kaq bukur eshte rregulluar per me shku ne dasem Alberia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kaq bukur eshte rregulluar per me shku ne dasem Alberia

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 990 shikime
 • 990 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si eshte rregulluar sot Alberie Hadergjonaj

Kategoritë


0 komente