Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Karateistët e Kosovës kthehen me 17 medalje nga Turqia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Karateistët e Kosovës kthehen me 17 medalje nga Turqia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Karateistët e Kosovës kthehen me 17 medalje nga Turqia

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Karateistët e Kosovës janë kthyer nga Turqia me gjithsej 17 medalje të fituara, 3 medalje të arta, 6 të argjendta dhe 8 medalje të bronzta.

Kategoritë


0 komente