Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Karateistët kosovarë synojnë “Tokyo 2020”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Karateistët kosovarë synojnë “Tokyo 2020”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Karateistët kosovarë synojnë “Tokyo 2020”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Karateistët Herolind Nishevci, Alvin Karaqi, Orges Arifi dhe Fortesa Orana janë duke ushtruar së bashku nën udhëheqjen e trajneres Shqipe Zogiani, e cila bëri të ditur se garuesit janë në nivelin më të mirë për fillimin e sezonit dhe garave.

Kategoritë


0 komente