Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Faji për refuzimin e Austrisë për Karton të Gjelbër i mbetet MPB-së, sherri i 60 mijë veturave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Faji për refuzimin e Austrisë për Karton të Gjelbër i mbetet MPB-së, sherri i 60 mijë veturave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Faji për refuzimin e Austrisë për Karton të Gjelbër i mbetet MPB-së, sherri i 60 mijë veturave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 274 shikime
 • 274 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Faji për refuzimin e Austrisë për Karton të Gjelbër i mbetet MPB-së, sherri i 60 mijë veturave

Kategoritë


0 komente