Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kastrati premton se gjatë qeverisjes së tij do të përfshijë qytetarët në vendimmarrje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kastrati premton se gjatë qeverisjes së tij do të përfshijë qytetarët në vendimmarrje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kastrati premton se gjatë qeverisjes së tij do të përfshijë qytetarët në vendimmarrje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nëse merr drejtimin e Kamenicës, Qëndron Kastrati i Vetëvendosjes premton qeverisje të ndershme, të drejtë dhe qytetarë të përfshirë në vendimmarrje.

Kategoritë


0 komente