Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kategoritë e dala nga lufta kërkojnë që neni 16 i Ligjit për skemat pensionale të mos zbatohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kategoritë e dala nga lufta kërkojnë që neni 16 i Ligjit për skemat pensionale të mos zbatohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kategoritë e dala nga lufta kërkojnë që neni 16 i Ligjit për skemat pensionale të mos zbatohet

  • E publikuar: Para 11 muajve
  • 484 shikime
  • 484 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon


    0 komente