Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KDI: 72 përqind e qytetarëve të pakënaqur me Qeverinë dhe Kuvendin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KDI: 72 përqind e qytetarëve të pakënaqur me Qeverinë dhe Kuvendin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KDI: 72 përqind e qytetarëve të pakënaqur me Qeverinë dhe Kuvendin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Instituti Demokratik i Kosovës ka publikuar rezultatet e sondazhit me opinionin publik, lidhur me çështjet aktuale politike në vend dhe zgjedhjet, sipas së cilit del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet, subjekti më i votuar do të ishte Lidhja Demokratike e Kosovës me 23.8 përqind të votave, pastaj, Partia Demokratike e Kosovës me 18.4 përqind, Lëvizja Vetëvendosje me 17.6 përqind, si dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës me 8.8 përqind.

Kategoritë


0 komente