Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

KDI paraqet 15 propozime për luftimin efikas të korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KDI paraqet 15 propozime për luftimin efikas të korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KDI paraqet 15 propozime për luftimin efikas të korrupsionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Instituti Demokratik i Kosovës ka paraqitur 15 rekomandime për institucionet e vendit për të qenë më efikas në luftën kundër korrupsionit.

Kategoritë


0 komente