Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pamje e frikshme: Vajza gati bie nga maja e Kanionit të madh derisa ishte duke bërë foto
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje e frikshme: Vajza gati bie nga maja e Kanionit të madh derisa ishte duke bërë foto

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje e frikshme: Vajza gati bie nga maja e Kanionit të madh derisa ishte duke bërë foto

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dalin pamjet 

Kategoritë


0 komente