Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kelmendi: Në këtë 10 vjetor kemi arritur të tregojmë që media e lirë është gjallë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kelmendi: Në këtë 10 vjetor kemi arritur të tregojmë që media e lirë është gjallë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kelmendi: Në këtë 10 vjetor kemi arritur të tregojmë që media e lirë është gjallë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 10 vjetorin e themelimit të televizionit Rrokum TV, drejtori i këtij televizioni, Migjen Kelmendi thotë të kenë arritur të tregojnë se media e lirë në Kosovë është gjallë.

Kategoritë


0 komente