Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kelmendi thotë s’e ka zgjidhje për t’i nxjerrë pensionet nga Serbia, i vë ultimatum Gjykatës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kelmendi thotë s’e ka zgjidhje për t’i nxjerrë pensionet nga Serbia, i vë ultimatum Gjykatës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kelmendi thotë s’e ka zgjidhje për t’i nxjerrë pensionet nga Serbia, i vë ultimatum Gjykatës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 275 shikime
 • 275 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kelmendi thotë s’e ka zgjidhje për t’i nxjerrë pensionet nga Serbia, i vë ultimatum Gjykatës

Kategoritë0 komente