Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këngët e kujt i këndoj Geti në këtë dasëm (video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 841 shikime
 • 841 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Getoar Selimi këndon në një dasëm këngë patriotike, përkrah Getit ishte edhe Marina, dasma ishte fantastike.

Kategoritë


0 komente