Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Këngëtari serb në mes të Novi Sadit dëgjon këngën e Ledi Vulas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Këngëtari serb në mes të Novi Sadit dëgjon këngën e Ledi Vulas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këngëtari serb në mes të Novi Sadit dëgjon këngën e Ledi Vulas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,033 shikime
 • 9,033 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente