Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Keqpërdori seksualisht vajzën e vet të mitur, arrestohet një 48 vjeçar në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Keqpërdori seksualisht vajzën e vet të mitur, arrestohet një 48 vjeçar në veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Keqpërdori seksualisht vajzën e vet të mitur, arrestohet një 48 vjeçar në veri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 900 shikime
 • 900 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente