Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kërcimi i çmendur i 81 vjeçarit në pishinë, rrotullohet për 360 shkallë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërcimi i çmendur i 81 vjeçarit në pishinë, rrotullohet për 360 shkallë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërcimi i çmendur i 81 vjeçarit në pishinë, rrotullohet për 360 shkallë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 127 shikime
 • 127 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kërcimi i çmendur i 81 vjeçarit në pishinë, rrotullohet për 360 shkallë

Kategoritë


0 komente