Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kërkohet përgjegjësi institucionale për vdekjen e Seldin Aliut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet përgjegjësi institucionale për vdekjen e Seldin Aliut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet përgjegjësi institucionale për vdekjen e Seldin Aliut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lutjet u thanë, e njerëzit kanë rënë në gjunjë. Të gjithë sot me fytyrë nga varri i njomë po aq sa i vdekuri që do të pushojë në të. Është 17-vjeçari Seldin Aliu ai të cilit qindra bashkëqytetarë të Lubizhdës së Prizrenit, miq e familjarë, po i japin lamtumirën.

Kategoritë


0 komente