Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kërkohet reagimi i Qeverisë, kultivimi i mjedrës drejt shuarjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet reagimi i Qeverisë, kultivimi i mjedrës drejt shuarjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet reagimi i Qeverisë, kultivimi i mjedrës drejt shuarjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 84 shikime
 • 84 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kultivuesit e mjedrës po kërkojnë nga Qeveria e Kosovës subvencionimin e kësaj kulture me 20 centë për kilogram të vjelur, për ta kaluar një gjendje alarmante që është këtë vit me çmimin shumë të ulët me të cilin po shitet kjo kulturë.

Kategoritë


0 komente