Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kërkohet reciprocitet dënimesh për “Bechtel-Enkan” nëse nuk i përfundon punimet në afat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet reciprocitet dënimesh për “Bechtel-Enkan” nëse nuk i përfundon punimet në afat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet reciprocitet dënimesh për “Bechtel-Enkan” nëse nuk i përfundon punimet në afat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 584 shikime
 • 584 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente