Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kërkohet të paditet Serbia për helmimin e nxënësve dhe punëtoreve në pranverën e vitit 1990
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet të paditet Serbia për helmimin e nxënësve dhe punëtoreve në pranverën e vitit 1990

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet të paditet Serbia për helmimin e nxënësve dhe punëtoreve në pranverën e vitit 1990

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 222 shikime
 • 222 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kërkohet të paditet Serbia për helmimin e nxënësve dhe punëtoreve në pranverën e vitit 1990

Kategoritë0 komente