Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kështu duket lista e deputetëve më dembelë të Kosovës, kush është në krye të saj?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu duket lista e deputetëve më dembelë të Kosovës, kush është në krye të saj?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 20:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu duket lista e deputetëve më dembelë të Kosovës, kush është në krye të saj?

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu duket lista e deputetëve më dembelë të Kosovës, kush është në krye të saj?

Intervistë me Artan Muratin nga KDI-ja

Kjo intervistëështë bërë për dokumentarin “Parlamenti +18” që të plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2Tg74MM 

Kategoritë


0 komente