Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kështu i këndon Duli djalit të tij në dasëm, mysafirët ngriten në këmbë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu i këndon Duli djalit të tij në dasëm, mysafirët ngriten në këmbë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu i këndon Duli djalit të tij në dasëm, mysafirët ngriten në këmbë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu i këndon Duli djalit të tij në dasëm, mysafirët ngriten në këmbë

Kategoritë0 komente