Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kështu ja bën kafen gruas së tij Shpejtim Desku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu ja bën kafen gruas së tij Shpejtim Desku

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu ja bën kafen gruas së tij Shpejtim Desku

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 313 shikime
 • 313 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu ja bën kafen gruas së tij Shpejtim Desku

Kategoritë0 komente