Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kështu u injorua sot himni i Kosovës nga asambleistët e Vetëvendosjes në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu u injorua sot himni i Kosovës nga asambleistët e Vetëvendosjes në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu u injorua sot himni i Kosovës nga asambleistët e Vetëvendosjes në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,236 shikime
 • 2,236 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duket se përveç nivelit qendror, ndarjet brenda Vetëvendosjes janë edhe në atë lokal.

Kategoritë


0 komente